Straipsnis apie buitinių overlokų gamintoją MERRYLOCK

Merrylock - buitinių overlokų gamintojas

http://www.merrylock.ru/images/tpl/logo.gif
Kompanija Merrylock– viena pasaulio rinkos lyderių overlokų gamybos srityje. Nuo savo įkūrimo pradžios 1993 metais kompanija Merrylock gamina tik buitinius ir pramoninius overlokus. Siaura specializacija tai visos kompanijos ideologija, leidžianti siūlyti rinkai unikalias naujoves. Visa siuvimo įranga surenkama Taivanyje kompanijos gamyklose, naudojant aukščiausios kokybės detales. Daugiau nei 15 metų patirtis kuriant ir gaminant overlokus, leidžia kompanijai siūlyti geriausią kokybiškų ir šiuolaikinių overlokų asortimentą. Tai užtikrina kompanijos stabilumą ir aukščiausią vartotojų pasitikėjimą Merrylock kompanijos gaminama produkcija.
 
Kompanija Merrylock turi šiuos apdovanojimus:

http://www.merrylock.ru/images/tpl/partner.gifGeriausias produkto dizainas 1998
http://www.merrylock.ru/images/tpl/partner2.gifValstybinis apdovanojimas už geriausią dizainą 1999
http://www.merrylock.ru/images/tpl/partner1.gifInovacija ir kūryba 2002
http://www.merrylock.ru/images/tpl/partner3.gifInovacija ir tyrimas 2003

Merrylock siūlo ne tik aukščiausios kokybės overlokus ir plokščiasiūles mašinas , bet ir naudingus papildomus aksesuarus , kurie palengvins ir pagreitins Jūsų darbą.

Tapkite tikru siuvimo profesionalu su Merrylock overlokais!

Merrylock - buitinių overlokų gamintojas
 
Kompanija Merrylock– viena pasaulio rinkos lyderių overlokų gamybos srityje. Nuo savo įkūrimo pradžios 1993 metais kompanija Merrylock gamina tik buitinius ir pramoninius overlokus.  Siaura specializacija tai visos kompanijos ideologija, leidžianti siūlyti rinkai unikalias naujoves. Visa siuvimo įranga surenkama Taivanyje kompanijos gamyklose, naudojant aukščiausios kokybės detales. Daugiau nei 15 metų patirtis kuriant ir gaminant overlokus,  leidžia kompanijai siūlyti geriausią kokybiškų ir šiuolaikinių overlokų asortimentą. Tai užtikrina kompanijos stabilumą ir aukščiausią vartotojų pasitikėjimą Merrylock kompanijos gaminama produkcija.
 

Merrylock siūlo ne tik aukščiausios kokybės overlokus ir plokščiasiūles mašinas , bet ir naudingus papildomus aksesuarus , kurie palengvins ir pagreitins Jūsų darbą.

Tapkite tikru siuvimo profesionalu  su Merrylock overlokais!