Straipsnis apie gamintoją JAGUAR INTERNATIONAL CORPORATION

Apie gamintoją JAGUAR INTERNATIONAL CORPORATION

Kompanija JAGUAR INTERNATIONAL CORPORATION, kurios pagrindinis ofisas yra Osakoje (Japonija), - yra vienas iš liderių siuvimo mašinų, skirtų buitiniam naudojimui, gamyboje. Pradedant nuo įmonės įkūrimo 1949 metais Jaguar kompanija užėmė tvirtas pozicijas Japonijos ir JAV rinkose. Šiuo metu kompanija užvaldo aukštos perspektyvos Rusijos ir Europos rinkas, siulant naujausius išradimus ir laikant aukštus klientų aptarnavimo standartus.

Kompanijos istorija prasidėjo 1949 metais, kai buvo pastatyta pirma gamykla ir buvo įsteigta kompanija Maruzen Mischin Company. Kompanija vykdė didmeninę prekybą siuvimo mašinomis ir jų atsarginėmis dalimis.

1952-aisiais metais kompanija Maruzen išleidžia į gamybą pirmą zigzaginę siuvimo mašiną japonų rinkoje. Po kažkiek metų kompanija pradeda pardavinėti siuvimo mašinas visame pasaulyje bendradarbiaujant su prekybine kompanija Sears, Roebuck & Co iš JAV.

1961-aisiais Maruzen tampa vienu didžiausių eksportuotoju buitinių siuvimo mašinų Japonijoje. Atsižvelgiant į tai kompanija 1964-aisiais gauna „Japonų eksporto komiteto (Japan Export Commitee)“ apdovanojimą. Eksportuojamų siuvimo mašinų kiekis siekia 354 000 vienetų. Tais pačiais metais Maruzen partneriais tampa Quelle (katalogas), anglų kompanija Frister & Rossman ir prancūzų ženklas Thimonnier.

1968 metai, Maruzen gauna antrą apdovanojimą už puikią kokybę: tai "Symbol of Excellence" nuo kompanijos Sears Roebuck.

Europos skyrius Briuselyje (Belgija) veikia nuo 1969 iki 1977 m., po to išsikrausto į Duseldorfą (Vokietija). Po dviejų metų atidaroma nauja gamykla Taivanyje.

Nuo 1972 metų Maruzen gauna apdovanojimą „Symbol of Excellence“ penkis metus iš eilės. Kitais 1973-ais metais siuvimo mašinų eksportas siekia peprecendentinių aukštumų – 5 milijonai mašinų.

1978 metais eksportas siekia 7 milijonus mašinų per metus. Tais pačiais metais kompanija keičia savo pavadinimą į Jaguar Sewing Machines Company.

1989 metais Jaguar vėl keičia savo pavadinimą ir tampa Jaguar Co., Ltd.

1995 metais atidaroma nauja šiuolaikinė gamykla.

1997 metais gamykla gauna kokybės sertifikatą ISO 9002 certification.

Jaguar parduoda savo mašinas 5-iuose žeminuose. Kad tai pabrėžti, kompanija keičia savo pavadinimą. Taip nuo 1999-ųjų kompanija tampa Jaguar International Corporation.

2000-aisiais Jaguar paleidžia į gamybą pirmą pasaulyje siuvimo mašiną, valdoma prietaisu „Game Boy": Model JN-100

2004-ais metais išleidžiama į gamybą serija CLEM (Kompiuteriu valdomos siuvinėjimo mašinos)

2005-ais metais gamykla gauna sertifikatą ISO 14000.

Šiuo metu Jaguar yra viena iš pirmaujančių kompanijų pasaulyje, gaminančių buitines siuvimo mašinas ir overlokus.

Jaguar teikia didelį dėmesį moksliniams tyrimams ir plėtojimams, kad tiekti produktus, kurie patenkins visus vartotojų poreikius. Jaguar ir toliau darys pastangas, siūlant naujausias inovacijas ir prisidedant prie mūsų visuomenės vystymosi pasaulio mastu.

Jaguar veiklos srytys: planavimo, projektavimo, gamybos, eksporto ir importo, pardavimo ir garantinio aptarnavimo buitinių siuvimo ir krašto apmėtymo mašinų.

Tinklapio adresas: http://www.jaguar-net.co.jp/english

Kontaktai: http://www.jaguar-net.co.jp/english/contact/index.html