Straipsnis apie gamintoją ZOJE- pramoninė siuvimo įranga patikrinta laiko ir vartotojų!

ZOJE – pramoninė siuvimo įranga patikrinta laiko ir vartotojų!

Platus siuvimo, sukirpimo įrangos ir jos priedų asortimentas iš vienos pažangiausių pramonės gamintojų bendrovės ZOJE. Tai Kinijos prekės ženklas, kuris yra vienas sėkmingiausių, vienas iš plačiai aptartų vardų pasaulyje, savo produkciją tiekiantis tiek buitiniam naudojimui, tiek ir pramoniniam. Ši kompanija aktyviai bendradarbiauja su keletu žinomų pasaulyje drabužių siuvimo kompanijų ir per labai trumpą laiką užkariavo mūsų kaimynės Rusijos vartotojų rinką, o šiandien savo produkcija sparčiai populiarėja ir Lietuvoje. ZOJE pasižymi nuolat atsinaujinančiu produkcijos asortimentu ir į šiuos produktus diegia pačias drąsiausias idėjas!

ZOJE – siuvimo mašinų gamintojas, kuris per labai trumpą laiką sukėlė tikrą perversmą siuvimo pramonėje. Šios kompanijos atėjimas į pasaulinę siuvimo rinką susiaurino kitų gerai žinomų prekių ženklų lyderiavimą šioje srityje. Startuodama užsienyje nuo 2000 metų šiandien Zojetai daugiau nei 1700 kvalifikuotų darbuotojų dirbančių penkiose gamyklose turinti kompanija. Visos gamyklos yra įsikūrusios didžiosiose Kinijos pramonės zonose; daugiau nei 500 000 vienetų įrangos per metus, suprojektuotos ir sukurtos dalyvaujant japonų, italų ir vokiečių mokslinių tyrimų institutų ir projektavimo biurų, platinamos daugiau nei 100 šalyse keturiuose žemynuose.

ZOJE produktų asortimentas yra labai platus  - beveik neliko tokių siuvimo įrangos segmentų, kurių įmonė ne apimtų. Daugiau nei šimtą rūšių siuvimo mašinų, skirtų pramoniniam naudojimui ir 12 rūšių pramoninės įrangos, kurią gamina ZOJE. Šios kompanijos produkcija vartotojų buvo pripažinta visame pasaulyje, o jos kokybė ne kartą buvo patvirtinta tarptautinių standartų sertifikatais ISO.

Šiandien įmonė gali visiškai pilnai aprūpinti siuvimo gamybą pramonine įranga: vienos ir dviejų adatų specialios šaudyklinio dygsnio siuvimo mašinos, overlokai, plokščiasiūlės siuvimo mašinos, pusiau automatinės įtvirčių, sagų prisiuvimo, kilpų, grandininio dygsnio, zigzagų mašinos, įvairūs automatai – visą šią produkciją sėkmingai gamina ir  parduoda ZOJE.

Pagrindinis ZOJE siuvimo įrangos pranašumas yra nuostabus visų mechanizmų subalansavimas, dėl to darbas daug sklandesnis ir tylesnis. Tuo pačiu neatsilieka ir mašinos gamybinis efektyvumas: jomis atliekamų operacijų kokybę galima palyginti su tomis, kuriomis iki šiol galėjo pasigirti tik Japonų gamintojų mašinos.

Populiariausia ZOJE produkcija

 

               Vienas iš sėkmingiausių įmonės ZOJE gaminių galima drąsiai teigti yra mašinos iš  ZJ8800A ir ZJ9701R serijų. Tai universalios tiesiasiūlės mašinos. Jos turi visus standartinius techninius parametrus ir tuo pačiu pasižymi žema vibracija ir triukšmo lygiu, šis puikus balansas suteikia puikias sąlygas su jomis dirbti tiek namuose, tiek ir gamyboje. Darbas be papildomų nustatymų beveik su visais audinių tipais (išskyrus super sunkius) stebina net daugelį ekspertų. Galite tuo patys įsitikinti apsilankę mūsų salone!

ZOJE ZJ9701R-D3/PF mašinose įdiegti automatikos elementai leidžia padidinti darbo našumą apie 40 procentų. Lengva ir paprasta priežiūra, geras mašinos subalansavimas, automatinis siūlo nukirpimas, užtvirtinimas ir pėdelės pakėlimas suteikia galimybę sėkmingai konkuruoti su įranga, tokių įmonių kaip JUKI, PFAFF, BROTHER. Ši mašina išlaikė laiko ir darbo testą įvairiuose darbo rūbų ir uniformų siuvimo gamyklose.

Pastaruoju metu mūsų šalyje labai aktyviai vystosi specialiųjų drabužių, uniformų ir įmonių drabužių siuvimas. ZJ8800A-5 idealiai tinka šiems darbams. Mašina turi padidintą dygsnio ilgį – iki 8 mm adatos Nr.130 (su galimybę dirbti iki 160). Po nežymių mašinos nustatymų pakoregavimų – adatos plokštelės, medžiagos transporto ir pėdelės pakeitimų – mašina gali siūti ir lengvus audinius.

Daugelyje siuvimo įmonių technologinių procesų metu naudojami užtvirtinantys automatai ZJ1900.  

Vienas iš svarbiausių ZOJE prioritetų – zigzaginio dygsnio mašinos. Zoje gamina daugiau nei 30 rūšių zigzagų, tarp jų paprasti zigzagai ir daugiadygsniai, zigzagai su elektroniniu valdymu, zigzagai odai ir su rankovės tipo platforma.


           Ypatingą dėmesį reikėtų skirti specialioms automatizuotoms mašinoms, kurias gamina ZOJE. Dabar yra siūlomi elektroniniai pusautomačiai sagoms prisiūti, figūrinių bei baltininių kilpų elektroniniai pusautomačiai, siuvinėjimo mašinos.

Kova dėl gaminamų produktų kokybės lėmė tai, kad įmonė ZOJE specialioms automatizuotoms mašinoms pradėjo naudoti elektroniką Efka (Vokietija), o paprastoms automatizuotoms mašinoms Ho Shing (Taivanas) firmos automatiką. Visos mašinos komplektuojamos japonų gamybos HIROSHI HOOK šaudykliniais komplektais.

ZOJE pasiekimai

                ZOJE siuvimo įrangos kainų diapazonas gali patenkinti įvairių vartotojų poreikius ir reikalavimus. Be to visos bendrovės mašinos atitinka pagal ISO 9001 standartus, o taip pat gavo Europos CE kokybės sertifikatą.

Papildomu ir pelnytu ZOJE įrangos kokybės rodikliu tapo 2000 metais kompanijos pripažinimas tarp vienų  iš geriausių 500 kompanijų Kinijoje.

Tarp įmonės partnerių yra visame pasaulyje žinomi vardai, įskaitant ir Japonijos konstravimo biurą «Japan Sato Sewing Machine». Šių įmonių bendradarbiavimo rezultatas buvo konvejerinis automatizuotų siuvimo mašinų ZJ 9701R išleidimas, elektroninio užtvirtinančio pusautomačio mašina su integruotu servo varikliu.

 

http://geran.ru/files/sert_zoje10.jpg

ZOJE produkto kokybė vartotojų pripažinta ne tik pasaulyje, bet ir tiesioginių konkurentų. Taip gimė projektas «BIG-5" – bendra programa su legendine gamybos įmonę PFAFF. Šiandien Šanchajuje paleisti į gamybą ir sėkmingai įgyvendinami nauji produktai "Made by PFAFF».

Apie įmonės ZOJE sėkmę puikiai liudija ir kasmetinės apyvartos, kurios siekia 85 milijonų JAV dolerių. ZOJE prekinis ženklas žinomas daugelyje šalių, įskaitant ir Lietuvą.

 

Apie įmonės ZOJE istoriją

 

Bendrovė susikūrė 1994 metais, o iki 2000 metų įgijo tarptautinę šlovę.

Nuo 2001 metų gamykloje buvo įrengta moderni automatizuota linija. Nuolat atliekama kompiuterinė metalo naudojamo, o taip pat ir pagrindinių gamybos operacijų kontrolė.


2003 metų spalio mėnesį sėkmingo bendradarbiavimo su Vokietijos specialistais rezultate tapo įmonės PFAFF-ZOJE Šanchajuje atidarymas, kuris ZOJE padarė pagrindiniu PFAFF atstovu Kinijoje.
        

Taip pat 2003 metais ZOJE iš centrinės Nacionalinės kokybės būstinės gavo „Pirmaujančio Kinijos prekių ženklo“ statusą ir laimėjo pirmąją vietą Kinijoje produkto kokybės projekte tarp siuvimo įrangos gamybos įmonių.

            2005 metais bendrovė ZOJE  gavo apdovanojimą už specialų sprendimą "Kinijos Grand Prix  siuvimo pramonėje".

           2008 metų rugsėjį bendrovė ZOJE investavo didelį kapitalą visai technologijų PFAFF/KSM SM3 serijai pirkti, tam kad taptų pirmaisiais siuvinėjimo mašinų pramonėje. Siuvinėjimo įrangos sukūrimui, moksliniams tyrimams ir plėtrai buvo pritraukta daug Vokietijos ekspertų, kurie sukūrė naujos kartos mašinas, naudojant pažangiausias elektroninio valdymo technologijas.

Šiandien bendrovė ZOJE yra įsigijusi 30%  akcijų didžiausio pasaulyje siuvimo mašinų gamintojo ir automatų Durkopp Adler.

Oficialaus ZOJE atstovo Lietuvoje statusas leidžia mums pasiūlyti savo klientams geriausias kainas, o užsisakius prekes, jos Jūsų rankose atsiras anksčiau nei to tikėsitės. Mūsų parduotuvėje yra didžiulis ZOJE siuvimo įrangos asortimentas, todėl apsilankykite mūsų salone ir mes padėsime Jums priimti tinkamą sprendimą!