Straisnis apie LIJIA pramoninės siuvimo įrangos gamintoją.

http://www.chinalijia.com/image/cp.jpg

SHANGHAI LIJIA SEWING MACHINE CO.,LTD. kompanija randasi Šanchajaus mieste, Kinijoje. Išsidėsčiusi 35 kvadratinių kilometrų plote LIJIA siuvimo mašinų kompanija užsiima pramoninė siuvimo technika.

http://www.chinalijia.com/image/hycf.gifhttp://www.chinalijia.com/cp/4/1-1.jpg
„Aukščiausihttp://www.chinalijia.com/cp/2/1-1.jpga kokybė, išskirtinumas ir profesionalumas“, tai LIJIA siuvimo mašinų kompanijos moto.

Kompanija yra įsteigus 20 pažangiausių skaitmeninio apdorojimo centrų Japonijoje, Taivane ir Kinijoje. LIJIA pati atlieka tyrimus, kuria dizainą, užsiima gamybą – dalių liejimu, surinkimu, produkto testavimu.  LIJIA taip pat teikia serviso paslaugas.

LIJIA gamina pramonines zigzagines siuvimo mašinas, overlokinio dygsnio mašinas, didelio greičio dviejų adatų šaudyklinio dygsnio mašinas , šaudyklinio dygsnio mašinas su viršutinio transportu, plokščiasiūles siuvimo mašinas ir vienos adatos plokščiasiūles siuvimo mašinas.

LIJIA yra sertifikuotas gamintojas dirbantis pagal ISO9001:2000 standartus. Daugiau nei 30 šalių prekiauja LIJIA produkcija ir vertina jos kokybę, taip stiprindami LIJIA prekinio ženklo reputaciją. 

„Kompanijos plėtra, gaminio tobulinimas, konkurencingumas ir naujų sprendimų ieškojimas“, tai pagrindiniai LIJIA kompanijos tikslai. LIJIA – visada juda pirmyn.