SIUVIMO ĮRANGOS REMONTAS

Senovėje siuvimui žmonės naudojo adatą iš žuvų kaulų. Šiandien beveik kiekvienuose namuose yra siuvimo mašina, kuri yra nepakeičiama pagalbininkė drabužių taisyme ir gali lengvai padėti atnaujinti bet kokį drabužį ar tekstilės gaminį. Tam, kad negrįžtume prie senųjų tradicijų, t.y. siuvimo rankomis, esant net menkiausiam Jūsų siuvimo mašinos gedimui, siūlome Jums kreiptis į mūsų specialistus.

Jeigu Jums reikalingas siuvimo mašinos remontas, tiesiog atneškite bet kurį savo siuvimo įrenginį į mūsų parduotuvę, esančią adresu: Žalgirio g. 109, Vilnius.

Mūsų meistrai yra kvalifikuoti specialistai, turintys tinkamą išsilavinimą ir yra praėję visus mokymus, o svarbiausia turi neįkainuojamą ilgametę praktinio darbo patirtį, todėl Jums nereikia nerimauti: kokybę ir profesionalumą mes garantuojame!

Mūsų siuvimo mašinų meistrai nuolat stebi ir seka visas naujienas siuvimo technikos pasaulyje. Jiems gerai žinomos visos naujausios technologijos, todėl būkite tikri – meistrai  supras ir suremontuos net pačių naujausių siuvimo mašinų modelių gedimus. Taip pat lengvai prikels Jūsų seną siuvimo mašiną naujam gyvenimui.

Siuvimo mašinų remontui mes naudojame tik kokybiškas detales, kurios perkamos iš patikrintų ir patikimų tiekėjų!

Jei jūsų siuvimo mašina pradėjo dirbti su trikdžiais arba visiškai sugedo ir neveikia, nebandykite savarankiškai suprasti gedimo priežasties. Patirtis rodo, kad 99% tokių bandymų tik dar labiau pablogina situaciją: po to mašinai reikalingas žymiai rimtesnis remontas. Tokiais atvejais veiksmų seka visada turi būti tokia pati: kaip susirgusiam asmeniui kviečiame gydytoją, taip ir sugedusiai siuvimo technikai – reikalingas kvalifikuotas specialistas. Draugas su atsuktuvu ar geras kaimynas čia nepadės - nebent, žinoma, Jūs norite gaišti savo brangų laiką ir pinigus. Juk neprofesionalus įsikišimas gali tik dar labiau pabloginti situaciją, o galutiniame rezultate Jums vis tiek reikės kreiptis į meistrą, tik tada jau turėsite už remontą sumokėti žymiai daugiau. Nepamirškite, kad profesionalas nuo mėgėjo skiriasi tuo, kad kartu su pinigais prisiima ir atsakomybę už darbą!

Mūsų įmonė atlieka  aukštos kokybės siuvimo mašinų remontą:


Buitinių seno modelio siuvimo mašinų (Čaika, Singer, Veritas, Podolsk ir kt.); 

• Buitinių šiuolaikinių elektromechaninių siuvimo mašinų;

Buitinių kompiuterizuotų siuvimo mašinų;

• Buitinių overlokų.

Pateikiame Jums kai kurių mūsų dirbtuvėse atliekamų darbų sąrašą:

• Buitinių siuvimo mašinų gedimų nustatymas ir reguliavimas;
• Elektroninių siuvimo mašinų schemų remontas;
• Siuvimo mašinos trinties mechanizmo remontas ir reguliavimas;
• Siuvimo mašinos dirželio keitimas ir reguliavimas;
• Vidinio ir išorinio siuvimo mašinos elektros įvado remontas;

Siuvimo mašinos variklio keitimas ir reguliavimas;
Siuvimo mašinos pedalų keitimas ir reguliavimas;
Pilnas siuvimo mašinos derinimas ir reguliavimas (valymas, sutepimas);

Ir kiti darbai..

Norint, kad siuvimo mašina tarnautų ilgą laiką, reikia ne rečiau kaip kartą per metus atlikti įprastą profilaktinę siuvimo mašinos apžiūrą ir remontą.

Siuvimo mašinų remontas ir reguliavimas atsakingas darbas, nes bet kurios siuvimo mašinos (senos ar naujos) konstrukciją sudaro gana sudėtingas mechanizmas, visos detalės turi tiksliai ir tuo pačiu metu sąveikauti viena su kita.

Mūsų meistrai yra profesionalai, turintys aukštą profesinę kvalifikaciją, patirtį ir aiškią savo misijos viziją. Esant bet kokiam mašinos gedimui kreipkitės į mus ir būkite tikri, kad Jūsų siuvimo mašina (overlokas) bus kokybiškai ir Jums patogiu laiku suremontuota. O su tokia mašina siuvimas taps paprastas ir malonus!

Susipažinkime, mūsų meistrai:

 Grigorijus  Eduardas   Andžejus

Atliktiems remonto darbams suteiksime garantiją.

Remonto kainą visuomet nustatome tik įvertinę konkrečią siuvimo įrenginio būklę. Dažniausiai kaina svyruoja nuo 10 iki 40 Eur.

DĖMESIO!  Žaislinių siuvimo mini-mašinėlių NEremontuojame